Language

پیشینه شرکت یزد مکمل

 

شرکت یزد مکمل در راستای تامین نیاز بازار به انواع مکمل های خوراکی و درمانی دام، طیور و آبزیان و با بهره گیری از متخصصین بهداشت و تغذیه دام و نیز با هدف اشتغال زایی افراد بومی استان در سال 1377 شروع به فعالیت نموده است و با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون در زمره شرکت های برتر صنعت مکمل سازی کشور شناخته می شود.

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا، نظامند و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهداف تعالی شرکت گام بردارد. شرکت یزد مکمل در حال حاضر با اشتغال بیش از 10 نفر فارغ التحصیل ممتاز دانشگاهی در مقطع دکترای تخصصی در زمینه های دامپزشکی، تغذیه دام، شیمی و میکروبیولوژی بصورت مستقیم به عنوان يك شركت خصوصي در زمینه تولید انواع مکمل های غذایی و دارویی و سفارشی دام، طیور و آبزیان و افزودنی های خوراک دام و طیور مشغول به فعالیت می باشد.

روند حرکتی شرکت بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه براساس یک تفکر پویا، یکسان و هماهنگ در راستای گسترش سبد محصولات، ایجاد زنجیره تامین و بهبود کیفیت محصولات پیگیری شوند. این شرکت همواره اهداف والای خود را در جهت ارائه بهترین محصولات از نقطه نظر کیفی و خدمات پس از فروش هدایت نموده است و محصولات تولیدی این شرکت همواره تحت نظارت مداوم و تائید سازمان دامپزشکی کشور، تولید و به فروش می رسد.

خط تولید مکمل سازی این مجموعه با رعایت اصول بهداشتی و ایمنی زیستی راه اندازی شده است. شرکت یزد مکمل با دارا بودن خطوط تولید و بسته بندی مدرن، سردخانه مجهز جهت انبارش ویتامین ها، واحد آزمایشگاه های مجهز و پیشرفته (آزمایشگاه میکروبیولوژی، آزمایشگاه شیمیایی) و واحد کنترل کیفیت، یکی از برترین و مجهزترین شرکت های تولیدی و تحقیقاتی در زمینه تولید مکمل سازی و افزودنی های خوراک دام، طیور و آبزیان در ایران به شمار می رود.